O firmie

Firma MEBLOS specjalizuje się w produkcji mebli pokojowych, wypoczynkowych i kuchennych.


Doświadczenie zdobyte w okresie 20-tu lat działalności sprawia, że nasze produkty cechują:


JAKOŚĆ

Do naszej produkcji używamy wyłącznie elementów i materiałów renomowanych producentów.


Technologia produkcji to najnowocześniejsze rozwiązania, profesjonalne maszyny i wykwalifikowani pracownicy.


Każdy wykonany przez nas element podlega indywidualnej kontroli i dlatego meble firmy MEBLOS wyróżniają się trwałością.


ESTETYKA

Piękno jakim się otaczamy ma znaczenie. Podczas projektowania każdej kolekcji mebli stale unowocześniamy wzornictwo i dlatego nasze meble pobudzają zmysły.


FUNKCJONALNOŚĆ

Meble firmy MEBLOS wychodzą na przeciw Państwa oczekiwaniom i potrzebom. Rzeczywistość wokół nas zmienia się, a razem z nią zmienia się styl życia i nasze potrzeby.


Meble, które dobrze sprawdzały się jeszcze kilka lat temu, dzisiaj mogą być bardzo niewygodne, dlatego stale udoskonalamy nasze produkty, aby ułatwiały codzienne czynności.


EKOLOGICZNOŚĆ

Świadomość odpowiedzialności za środowisko stale wzrasta. Konsumenci coraz częściej przy urządzaniu domów i mieszkań sięgają po produkty codziennego użytku, które nadają ich wnętrzom ekologiczny charakter.


Oferta firmy MEBLOS to przyjazne dla środowiska artykuły wyposażenia wnętrz, charakteryzujące się nie tylko nowoczesnym wzornictwem, ale również znakomitą jakością. Przy doborze materiałów preferujemy materiały z odnawialnych surowców, których produkcja nie obciąża środowiska.


Do lakierowania używamy substancji naturalnych, wodorozcieńczalnych, opartych na wosku i żywicy.


PROFESJONALIZM

Istniejemy od 1995 roku. O pozycji naszej firmy świadczy stały wzrost produkcji, poszerzenie asortymentu oraz docieranie do coraz większego kręgu zadowolonych klientów.


Wiemy jednak, że sukces naszej firmy to zasługa naszych pracowników i dlatego przywiązujemy duże znaczenie do ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji naszego zespołu.